Первомайська районна рада
Миколаївська область
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

постійні коміссії

Дата: 26.10.2021 14:36
Кількість переглядів: 87

Склад постійних комісій Первомайської районної ради восьмого скликання

СКЛАД ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

І. Постійна комісія районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, інвестицій, регіонального розвитку, приватизації та комунальної власності
Голова постійної комісії:
ШАПОВАЛЕНКО Тетяна Володимирівна – («Опозиційна платформа – за життя»);
Члени комісії:
КАПАЦИНА Денис Анатолійович («Слуга Народу»);
ШВЕЦЬ Микола Михайлович (ОПЗЖ) «Опозиційна платформа – за життя»;
НЕДАШКІВСЬКА Лілія Василівна («Слуга Народу») ;
ФІЛІПІШИНА Лілія Михайлівна («Наш Край»);
КОЛЕСНІЧЕНКО Олена Борисівна («Європейська солідарність»);
МЯГЕЛЬ Ірина Анатоліївна («За Майбутнє»);
КОШЕТАР Володимир Миколайович («ВО Батьківщина»).


ІІ. Постійна комісія районної ради з питань економічної та регуляторної політики, промисловості, розвитку зон підриємництва, транспорту, зв’язку, енергетики, житлово-комунального господарства, будівництва, сфери послуг та соціального розвитку села
Голова постійної комісії:
КУЛАЧИНСЬКИЙ Юрій Анатолійович – (ОПЗЖ) «Опозиційна платформа – за життя»;
Члени комісії:
ШАРАТА Ігор Федорович (ОПЗЖ) «Опозиційна платформа - за життя»;
ЛІПАРТІЯ Світлана Юріївна («За Майбутнє»);
ПІСНЯЧЕВСЬКИЙ Валентин Сергійович («Європейська солідарність»);
ГАВРИЛЮК Олександр Олександрович («Слуга Народу»);
КРЕМПОВСЬКИЙ Вячеслав Володимирович («Слуга Народу»);
ДЯКІВ Ігор Павлович («Наш Край»);
СТЕЦЬ Ірина Миронівна («Слуга Народу»).


ІІІ. Постійна комісія районної ради з питань АПК , врегулювання земельних відносин, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів
Голова постійної комісії:
КЛИМЕНКО Наталія Григорівна – («Європейська солідарність»);
Члени комісії:
ПОРХУН Юрій Віталійович («За Майбутнє»);
ЮСЬКОВ Сергій Вікторович («Слуга Народу»);
КОЛЕСНІЧЕНКО Сергій Миколайович («ВО Батьківщина»);
БІЛОУС Тетяна Олексіївна (ОПЗЖ) «Опозиційна платформа - за життя»;
КЛІМІШИН Ігор Дмитрович (ОПЗЖ) «Опозиційна платформа - за життя»;
ЗУБКО Олексій Миколайович («Наш Край»);
ЧАБАН Володимир Миколайович («ВО Батьківщина).


ІV. Постійна комісія районної ради з питань соціальної політики, охорони здоров´я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму, освіти, культури, молодіжної політики, спорту та засобів масової інформації
Голова постійної комісії:
ПРИМАК Тетяна Іванівна – («Слуга Народу»);
Члени комісії:
РОДІКОВ Олександр Васильович («Наш Край»);
БОНДАРЕНКО Сергій Володимирович («Наш Край»);
ОБОЛЕНСЬКА Тетяна Григорівна («Слуга Народу»);
БУРДЕЙНА Інна Василівна («Європейська Солідарність»);
ЗАКРЖЕВСЬКИЙ Анатолій Вадимович («Європейська Солідарність»);
КРУШЕЛЬНИЦЬКА Катерина Миколаївна («Європейська Солідарність»);
ВАГАНОВА Ірина Дмитрівна (ОПЗЖ) «Опозиційна платформа - за життя»;
ШЛІХАР Олег Володимирович («ВО Батьківщина»).

V. Постійна комісія районної ради з питань депутатської діяльності, етики, законності, зв’язків ради з органами місцевого самоврядування, захисту прав громадян та споживачів
Голова постійної комісії:
ОНІЩЕНКО Олександр Григорович – («За Майбутнє»);

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь