На запрошення голови Первомайської райради Алєсі Порхун відвідала сесію Первомайської районної ради.
Дата: 23.12.2022 14:30
Кількість переглядів: 163
На сесії заслухали звіт голови та розглянули ряд важливих програм. Зокрема програми розвитку місцевого самоврядування та соціально-економічного розвитку Первомайського району на 2023 рік. Також обговорили питання про районний бюджет на наступний рік.
![👌🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4f/1.5/16/1f44c_1f3fb.png)
Разом з народним депутатом Максимом Дирдіним вручили ряд відзнак Верховної Ради України та Миколаївської обласної ради працівникам комунальних та рятувальних служб.
![🙏🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1.5/16/1f64f_1f3fb.png)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/24789854/0673bb72a78bc83301466d865c2f4340.jpg)